Tvorba webu

Informace

Jako první krok je nutné se spojit – buďto hovorem nebo lépe osobně – a ujasnit si několik stěžejních otázek, mezi které patří nápříklad to, co chcete novými webovými stránkami návštěvníkům sdělit, jaký bude mít web rozsah, co bude jeho náplní, ...

Architektura

Na základě sdělených informací provedu návrh obsahové architektury webu, který s vámi budu konzultovat.

Design

Vytvořím návrh vzhledu webových stránek. Ten s vámi budu konzultovat také.

Zprovoznění

Web nakódujeme, zařídíme webhosting a propojíme ho s vámi zvolenou doménou, zprovozníme všechny funkce, kterými má web disponovat. (Více na Funkce webu)

Optimalizace

Provedu základní search engine optimalizaci, abyste byli dohledatelní ve vyhledávačích jako je Google, Bing, ..., včetně optimalizace rychlosti načítání webu a xml sitemap – to je důležité.

Předání webu

Vše potřebné pro správu webu vás rád naučím.

Responzivita

Web se přizpůsobuje velikosti obrazovky a je jedno, jestli zrovna pracujete na širokoúhlé obrazovce nebo brouzdáte internetem na telefonu – v dnešní době je responzivita povinností.

Analytika

Napojení webu na Google Analytics, abyste věděli, jak se návštěvníci při zobrazení webu chovají.

Redakční systém

Jednotlivý obsah webových stránek si můžete spravovat sami. Na vašich stránkách mohou vycházet články, nebo můžete přidávat nejrůznější příspěvky.

Formuláře

Lidé vás mohou kontaktovat skrze formulář přímo na webu – obsah vám přijde do vámi zvolené e-mailové schránky.

Rezervační systém

Pokud poskytujete služby, které si žádají rezervaci, vytvoříme přehledný rezervační systém.

E-shop

Vytvoříme e-shop a naučíme vás, jak ho spravovat – včetně přidávání nových produktů.

E-mailová adresa

Vytvoříme pro vás e-mailovou adresu s vaší doménou. Ta může vypadat například takto: info@vasedomena.com. E-maily odeslané na tuto odresu buďto přesměrujeme na váš osobní e-mail, nebo vás naučíme, jak spravovat elektronickou poštu přímo v této schránce.

* Toto jsou pouze příklady nejběžnějších funkcí. Váš web bude mít samozřejmě takové funkce, které budete požadovat a domluvíme se na nich.